Odpowiedzialni

ks. Artur Sepioło

Jest dyrektorem Sekcji ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezji Gliwickiej, przewodniczącym Senatu Ogólnopolskiego Porozumienia Dyrektorów Katolickich Kerygmatycznych Szkół Nowej Ewangelizacji, koordynatorem Ruchów, Wspólnot i Stowarzyszeń Diecezji Gliwickiej, pozostając jednocześnie duszpasterzem diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz koordynatorem grup Odnowy w Duchu Świętym w diecezji gliwickiej.

Stefan Mitas

Szczęśliwy mąż Aleksandry i ojciec Zosieńki i Tosieńki. Nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej. Od 30 lat związany z nurtem odnowy Kościoła poprzez Ruch Światło - Życie i Odnowę  w Duchu Świętym. Współzałożyciel i długoletni lider wspólnoty Emmanuel (obecnie Szekinah) w Gliwicach. W latach 1990 - 96 był w gronie odpowiedzialnych Międzynarodowej Szkoły Ewangelizacji i Życia Chrześcijańskiego w Lanckoronie prowadzonej przez Stowarzyszenie En Christo. Równocześnie przez cztery lata pełnił funkcję świeckiego koordynatora Odnowy w Duchu Świętym diecezji gliwickiej. W roku 1998 był dyrektorem Missio Christi i domu rekolekcyjnego w Rzepedzi (Bieszczady). W latach 2001 -2009 był członkiem teamu RELaY, w latach 2005 - 2009 był członkiem Rady Konsultacyjnej ENC (Europejska Sieć Wspólnot). Przez 18 lat był zaangażowany  w ewangelizację i misję na Ukrainie. Od 2011 członek  założyciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji z siedzibą w Krasiłowie (Ukraina). Założyciel i odpowiedzialny za filię Szkoły w Gliwicach w latach 2009/2010 (www.szkola-maryi.pl ). Obecnie w gronie odpowiedzialnych za Kurs Biblijny odbywający się w Gliwicach.

Prezes Fundacji Inicjatywa MISSIO (www.inicjatywamissio.pl). Od 2013 roku jest członkiem Sekcji ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Gliwickiej.
Pomysłodawca i od 16 lat koordynator rekolekcji „Jezus Żyje!”.

 

Mariusz Mycielski

Świecki koordynator Odnowy w Duchu Świętym diecezji gliwickiej, lider wspólnoty "W Drodze" w Świerklańcu, od początku współtworzy rekolekcje "Jezus żyje!", od wielu lat zaangażowany w ewangelizację i budowanie żywych wspólnot chrześcijańskich, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, miłośnik biegania długodystansowego i gór.

sekretariat: Marlena Urbanek

diakonia uwielbienia: Adam Koj, projekt LiveWorship