Młodzież 13-18 - Być sobą

O poziomie:

dla młodych: w trakcie tego weekendu będziesz miał prawo być sobą, lepiej poznać siebie, dzięki czemu być w lepszym kontakcie z innymi.

dla rodziców:  na poziomie będę realizował zajęcia w oparciu o teksty biblijne, wykorzystując dynamikę grupy i komunikację interpersonalną w oparciu o metody kreatywne.

 

Wojtek Lewandowski
Mam 54. Jestem żonaty od 29 lat. Pracuję jako pedagog i mam doświadczenie w pracy z młodzieżą, jako coach i teolog pragmatyk.

 

Marek Dybowski
W 2015 roku spotkał żywego Boga podczas Eucharystii i nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie w Gliwicach. Teraz ma szczególne upodobanie w modlitwie wstawienniczej i uwielbieniu, członek SNE (Zabrze). Były zawodnik amatorskiego kick boxingu. Od wielu lat był trenerem kick boxingu i boksu. Były założyciel teamu MMA DYBOL TEAM. Zawodnicy tego teamu zdobywali medale na amatorskich zawodach i startowali w walkach zawodowych. Pracował jako windykator, bramkarz na dyskotekach. Prowadził biznes związany z kredytami. Po nawróceniu odszedł z branży. Kocha Boga i rodzinę. Lubi nadal sport. Wydał chrześcijańską grę planszową. Marzy, aby młodzi ludzie przybili „pionę” Jezusowi i zapraszali go do swojego życia.