Loading color scheme

Dorota i Kuba Herok

Dorota Herok
- od 17 lat zajmuje się uwielbieniem i modlitwą tańcem oraz tańcem izraelskim. Jej główny przekaz to intymność z Bogiem oraz prorocze uwielbienie za pomocą tańca, ruchu, używając flag i biblijnego znaczenia kolorów. Prowadziła wiele projektów tanecznych, nauczała na temat tańca uwielbienia, oraz prowadziła taniec i warsztaty na różnych konferencjach szkołach uwielbienia, w domach modlitwy w wielu miejscach w Polsce i za granicą ( m.in. Izrael, Finlandia, Niemcy, Ukraina, Czechy, Słowacja ) . Przez lata wytrenowała wielu tancerzy uwielbienia, liderów tańca, pomogła wielu wspólnotom i kościołom ustanowić służbę uwielbienia tańcem. Prowadziła tańce uwielbienia z flagami podczas XIX, XX i XXI Spotkania Młodych LEDNICA 2000, podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, a także koncertu „Bóg liczy na Ciebie! ŚDM. JESTEŚMY RAZEM!” Przez ostatnie lata jest również zaangażowana w prowadzenie tańca na konferencjach w Izraelu ( All Nation Convocation Jerusalem, Succot Celebration Conference Jerusalem ) Współpracowała m.in. z zespołem TGD., misją 22:22. Jest także nauczycielem i choreografem tańców żydowskich i izraelskich, prowadzi zespół tańca " Klezmer" w Cieszynie. Absolwentka Chrześcijańskiej Szkoły Pantomimy, Dramy i Tańca. Dorota wraz z Kubą prowadzili w zeszłym roku na I i II turnusie rekolekcji „Jezus Żyje!” warsztaty  flagowania i tańca na poziomie „Głębiej w uwielbienie”.

 

Kuba Herok

- producent filmowy (Clay Qb). Twórca między innymi serii krótkometrażowych filmów Głupi Mądry Film i Stopstart. Odcinek ósmy - Stopstart 8 otrzymał nagrodę ADAM AWARD 2015 - PARABLE AWARD na Sabaoth International Film Festival.
Gitarzysta, lider Uwielbienia, który swoją pasję do Jezusa wyraża muzyką i śpiewem.
Współautor audiobooka "Prorocze uwielbienie": Dorota i Kuba Herok, opowiadali o proroczym uwielbieniu w różnych jego aspektach. Omówili przykłady biblijne uwielbienia muzyką, modlitwy tańcem i flagami, a także przedstawili wymiary ich praktycznego zastosowania w codziennym życiu. Nagrania dokonano dnia 23.11.2016 podczas spotkania wspólnoty Głos na Pustyni.