Loading color scheme

Poziomy tematyczne TURNUS III

Opisy poziomów „Jezus żyje” 2022 - TURNUS III

Główni odpowiedzialni

- Ks. Artur Sepioło
- Mariusz Mycielski
- Barbara Cyl
- Ewa Stasik

Przedszkole

- informacja wkrótce

 

Dzieci 7-12 - POKOLENIA IZRAELA

Razem z bohaterami Starego Testamentu będziemy przemierzać biblijne krainy. Spotkamy Abrahama, Jakuba, Józefa, Mojżesza, Jozuego i Salomona. Poznamy geografię i historię Starożytnego Wschodu. Znajdziemy się w Mezopotamii, Egipcie, Palestynie i na Półwyspie Synaj. W ramach wspólnych zajęć przewidziane są warsztaty manualne, podczas których będziemy sporządzać przedmioty i elementy stroju potrzebne w wędrówce. Przygotowaliśmy też gry i zabawy zespołowe, grę terenową, podchody i ognisko. Będzie sporo zajęć w terenie, więc przydadzą się dobre buty :)

Przemek Mycielski z ekipą

 

Młodzież

Wspólnota „Studnia”

 

Seminarium Odnowy Wiary

Seminarium Odnowy Wiary to czas przemiany, w którym możesz zbliżyć się do Boga i nawiązać z Nim bliską relację! Aby to zrobić musisz Go poznać na tyle, by Mu zaufać i związać z Nim swoje życie. Dlatego zrobimy wszystko, aby każdy Uczestnik mógł w sposób racjonalny, pewny i w całkowitej wolności przyjąć przesłanie miłości Boga do człowieka! Jezus chce Ci dać wolność i siłę do dobrego i szczęśliwego życia! Jeśli więc szukasz Prawdy i chcesz odkryć jej tajemnicę, to jest to miejsce dla Ciebie! Bóg osobiście Cię zaprasza, ponieważ jesteś dla Niego cenny!

Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Tarnowskich Gór

 

Małżeństwa „Długo i szczęśliwie”

Iwona i Marcin Ziemniewicz

 

Ku dojrzałości chrześcijańskiej

Wspólnie nauczymy się stawiać kolejne kroki na drodze rozwoju wiary. Jak się modlić? Jak czytać Pismo św.? Jak dzielić się Dobrą Nowiną? Rozeznawanie duchowe, rozpoznawanie obdarowania i kilka innych ważnych tematów, by żyć wg Bożej woli. To wszystko w ciągu tygodnia.

Anna i Jacek Nakonieczni ze wspólnotą „Effatha” z Kluczborka

 

Modlitwa i Słowo Boże

Ks. Wojciech Michalczuk

 

Życie świadome celu

Ks. Artur Sepioło oraz Inga Pozorska, Ireneusz Krosny

 

Posługa muzyczna

„Kadosz”